Naujausios prekės

Įveskite paieškos žodį

Mūsų privatumo politika

Pradžia / Mūsų privatumo politika

Asmeninių duomenų kaupimas.

Asmeniniai duomenys – tai informacija, kuri leidžia identifikuoti elektroninės parduotuvės klientą. Asmeniniai duomenys gali būti: vardas, pavardė, adresas, elektroninis paštas, telefonas ir kita. Pardavėjas nerenka Jūsų asmeninių duomenų, išskyrus tuos atvejus, kai klientas pats juos pateikia (užsisako prekes, prenumeruoja naujienas, registruojasi žaidimuose ar dalyvauja nuolaidų programose).

Asmeninių duomenų naudojimas ir atskleidimas.

Asmeniniai duomenys naudojami tik svetainės administravimo ir užsakytos prekės pristatymo tikslais (taip pat naujienų siuntimui, jei klientas jas užsiprenumeravo elektroninėje parduotuvėje). Klientų kontaktiniai duomenys gali būti naudojimi susisiekti su klientu dėl prekės užsakymo ar papildomos informacijos, reikalingos užsakymui įvykdyti. Pardavėjas gerbia savo klientus ir neperduos informacijos tretiems asmenims komerciniais ar reklamos tikslais, iškyrus tuos atvejus, kai informacija reikalinga įvykdyti užsakymui (pvz. kliento asmeniniai duomenys reikalingi siuntų tarnybai pristatyti prekę).

Pasirinkimo laisvė.

Klientai patys sprendžia, kokia informaciją atskleisti el. parduotuvės pardavėjui. Nepateikus reikalingų duomenų, kliento užsakymas gali būti neįvykdytas arba klientas neturės galimybės naudotis visomis elektroninės parduotuvės funkcijomis.

Saugumas.

Pardavėjas užtikrina klientų duomenų saugumą ir imasi visų priemonių, kad šie duomenys būtų saugomi nuo neteisėto panaudojimo. Jei turite klausimų dėl privatumo politikos ar klientų duomenų saugumo bei panaudojimo, prašome susisiekti elektroniniu paštu info@kurejokampelis.lt .