Naujausios prekės

Įveskite paieškos žodį

Parduotuvė

Pradžia / Miego maišelis su natūraliomis žolelėmis ir mineralais
Pradžia / Miego maišelis su natūraliomis žolelėmis ir mineralais

Miego maišelis su natūraliomis žolelėmis ir mineralais

12.54

Aprašymas

Miške pražydo viržiai, tad iškeliavau jų pasirinkti! Esu girdėjusi, kad jie turi magiškų savybių, tokių kaip: harmonija, geranoriškumas. Taip pat sakoma, kad jie gelbsti nuo vienatvės jausmo, o jų kvapas ramina ir prišaukia saldų miegą. Tad į šį miego maišelį pridėjau dar keletą žolelių, kurios taip pat padeda nurimti ir atsipalaiduoti ir, žinoma, keletą mineralų.. O kas galėtų palydėti į pasakų karalystę, ramiai, harmoningai, kas atpalaiduotų ir nuramintų, apvalytų mintis? Taigi.. pridėjau keletą rožinio kvarco ir ametisto gabalėlių… ir štai, maišelis atgijo! Miego maišelį galima dėti po pagalve, o jeigu kur nors kūne jaučiamas įsitempimas ar neramumas – galima atsigulus ir ant tų vietų jį palaikyti. O kur dar švelni aromaterapija mūsų nervų sistemai, kuri sklinda nuo šio violetinio, spindinčio maišelio..

Šis miego maišelis yra kuriamas gavus Jūsų užsakymą, tuomet sukuriamas atlasinis maišelis, surenkamos ir sudžiovinamos žolelės, iš patikimo pardavėjo nuperku šiam miego maišeliui reikalingus mineralus.

 

Sudėtis: 100% natūralios žolelės ir mineralai (mineralai nėra niekaip apdoroti, taip išsaugant visas jų vertingas savybes).

 

Žydinčių gėlių nuotraukos šaltinis: https://www.goodfon.com/wallpaper/les-svet-tsvety-zarosli-veresk-derevia-boke-sirenevye.html?fbclid=IwAR0oSFvbYyNpfI0iwwPOHkBuRZgPxcm950hG6ua_xkff_JnToFdV4wIJJA4