Aprašymas
Čiobreliai balansuoja, ugdo kantrybę ir stiprina ryšį tarp šio ir anapusinio pasaulio. Čiobrelis atgaivina, stiprina kūną ir dvasią, stimuliuoja smegenų darbą, gerina atmintį, teikia drąsos ir energijos. Kai reikia budrumo – išjudina, suaktyvina, tačiau kartu ramina.
Čiobreliai deginami prašant protėvių apsaugos. Jis išsklaido melancholiją, teikia ramų miegą. Čiobrelį šventyklose smilkė dievų garbei, o miestuose – siaučiant infekciniams susirgimams. Dėl čiobrelio kaitinamųjų ir sausinamųjų savybių jis laikomas stipriu organizmo jang energijos žadintoju.
Levandos pavadinimas iš lotynų kalbos reiškia lavare – “prausti”. Šio raminančio kvapo augalas buvo naudojamas kaip kūną apvalanti ir nervų sistemą stiprinanti, bei raminanti ir balansuojanti priemonė. Levandos gerina miegą, slopina pyktį, nerimą, įtampą.
Šalavijas buvo smilkomas per įvairius ritualus ir naudojamas magijoje, taip pat norint nuvyti piktąsias dvasias. Šalavijas buvo ir vis dar yra laikomas švaros ir išminties augalu, kuris praskaidrina nuotaiką, apvalo aplinką nuo neigiamos energijos.
Bičių pikis šildo, ramina, balansuoja, džiugina. Skleidžia malonų, jaukų medaus aromatą…
Šiuo metu smilkalus kuriu tuomet, kai gauname užsakymą. Nenaudoju jokių elektros prietaisų žolelėms smulkinti, jas bei dervas ir medieną smulkinu rankine grūstuve. Tai lėtas procesas, tačiau visa energija, sukuriama šiame ramiame procese, taip pat atpalaiduoja. Ramybė ir tyla reikalinga sukurti geriausios kokybės smilkalus. Ne taip svarbu, kokios sudėtinės dalys yra panaudojamos smilkalams kurti, kiek tai, kaip jie yra kuriami. Galima sakyti, slaptasis ingredientas ir yra ramybė. Viskas yra kuriama gamtoje, miško apsuptyje, kiekvienas smilkalo kūgelis yra suformuojamas rankomis, kiekvienas iš jų yra skirtingas, unikalus.
Sudėtis: čiobreliai, levandos, šalavijas, bičių pikis ir mako milteliai.
Vienoje pakuotėje – 12 vnt. smilkalų.
Literatūros sąrašas:
Kukenienė, J. (2020), Aromaterapijos kerai, Vilnius: UAB “BALTO print”.
Treigienė, D. (2018), Augalai, kuriuos renka žynė, Vilnius : “Petro ofsetas”.