Naujausios prekės

Įveskite paieškos žodį

Parduotuvė

Pradžia / Rankų darbo smilkalai “Gydanti ir apvalanti jėga”
Pradžia / Rankų darbo smilkalai “Gydanti ir apvalanti jėga”

Rankų darbo smilkalai “Gydanti ir apvalanti jėga”

5.75

Sudėtis: kadagys, šalavijas, benzoinas, gintaras ir makko milteliai.

Aprašymas

Šv. Velykų rytą su kadagio šventinta šakele mūsų protėviai apeidavo savo namus, tvartus, žemės laukus, kiemo medžius – kad visi būtų sveiki ir stiprūs, saugotų namus nuo nesėkmių ir tamsybių.

Kadagio šakele pasmilkydavo pavasarį pirmą kartą į ganyklą išvaromus gyvulius, kad per vasarą liktų sveiki. Užėjus audrai, perkūnijai, ją degindavo krosnyje ar bent smilkydavo, kad šventi dūmai nuvytų debesis. Kadagys padeda apsivalyti nuo savyje užgniaužto pykčio ir nuoskaudų, kankinamų abejonių. Stiprina praradusius tikėjima gyvenimu ir ryšį su Motina Žeme. Smilkant kadagį namai energetiškai apvalomi nuo barnių ir nepageidaujamų žmonių apsilankymo. Kadagio dūmai saugo nuo pavydo, apkalbų, nužiūrėjimo, blogų linkėjimų. Kadagys skleidžia lakiąsias medžiagas naikinančias bakterijas ir valo orą. Kadagio dūmai išgrynina aplinką, padeda palaikyti gyvybinės jėgas ypač sunkiai sergant. Kvėpuojant kadagio dūmais gydomi kvėpavimo takai.

Kadagys pritraukia švarią ir gydančią Žemės energiją, kurią išspinduliuoja į aplinką, o iš aplinkos sugeria tai, kas jau atitarnavo ar užsiteršė. Jis valo ir įžemina, sutvirtina energetinį lauką, stiprina sąmonę, gerina atmintį, teikia jėų, žvalina, skatina dvasinį augimą: padeda pajusti, kad viskas yra vienis, skatina suvokti priežasties ir pasekmės sąsają, išorėje įžvelgti vidaus atspindį.

Kišenėje turint kadagio uogų, stiprėja pasitikėjimas savimi. O pamerktos arba pakabintos namuose jo šakelės pritraukia į namus gerą klotį.

 

Šiuo metu smilkalus kuriu tuomet, kai gauname užsakymą. Nenaudoju jokių elektros prietaisų žolelėms smulkinti, jas bei dervas ir medieną smulkinu rankine grūstuve. Tai lėtas procesas, tačiau visa energija, sukuriama šiame ramiame procese, taip pat atpalaiduoja. Ramybė ir tyla reikalinga sukurti geriausios kokybės smilkalus. Ne taip svarbu, kokios sudėtinės dalys yra panaudojamos smilkalams kurti, kiek tai, kaip jie yra kuriami. Galima sakyti, slaptasis ingredientas ir yra ramybė. Viskas yra kuriama gamtoje, miško apsuptyje, kiekvienas smilkalo kūgelis yra suformuojamas rankomis, kiekvienas iš jų yra skirtingas, unikalus.

 

Sudėtis: kadagys, šalavijas, benzoinas, gintaras ir makko milteliai.

 

Vienoje pakuotėje – 12 vnt. smilkalų.

Papildoma informacija

Svoris 0.000001 kg