Naujausios prekės

Įveskite paieškos žodį

Parduotuvė

Pradžia / Rankų darbo smilkalai “Jang energija”
Pradžia / Rankų darbo smilkalai “Jang energija”
Natūralūs rankų darbo smilkalai. Handmade natural incense.Natūralūs rankų darbo smilkalai. Handmade natural incense.
Natūralūs rankų darbo smilkalai. Handmade natural incense.
Natūralūs rankų darbo smilkalai. Handmade natural incense.

Rankų darbo smilkalai “Jang energija”

5.75

Sudėtis: pušų spygliai, kedras, levandos, mira ir frankincensas, laurų lapų ir juodųjų pipirų eteriniai aliejai, makko milteliai.

Aprašymas

Pušis subalansuoja, pašalina vidinę įtampą, atpalaiduoja, suteikia žvalumo. Ji gerina nuotaiką, moko įkvėpti  gyvenimo džiaugsmo, padeda įveikti nusiminimą, pamiršti nuoskaudas, nusivylimą, gailestį sau, susierzinimą, mažina agresiją ir impulsyvumą. Pušų spygliai deginami magiškos apsaugos ir gydančių ritualų metu.

Pušys priskiriamos prie ugnies medžių, stiprinančių žmones, kurie jaučia energijos stoką ir apatiją. Jos išsklaido liūdesį ir širdgėlą, išlaisvina nuo gyvenimą gniuždančios savigraužos, nevilties.

Pušys padeda atgauti jėgas ir turi daug dezinfekuojamųjų savybių, tad pušų kvapas, dūmai naikina bakterijas, virusus, kurie sukelia įvairius negalavimus.

Kedras išvertus iš semitų kalbos reiškia “dvasinę galią”. Tai kantrybės ir ištvermės simbolis. Kedro aromatas veikia raminančiai, praskaidrina nuotaiką, nuvyja slogias mintis. Išsklaido įtampą bei nerimą. Kedras padeda susitelkti ir dažnai naudojamas per meditaciją.

Mira žvalina, padeda vaduotis iš apatijos, šalina nuovargį, ramina pernelyg susijaudinus. Stiprina pasitikėjimą savimi ir skaidrina protą. Mira smilkoma norint įveikti prakeikimus ir išvaryti nepageidaujamas dvasias, apvalyti aplinką nuo neigiamos energijos. Manoma, kad mira padeda išsaugoti dievišką palaimą.

Frankincensas buvo smilkomas dievų garbei ir naudojamas piktoms dvasioms išvaryti. Frankincenso aromatas buvo laikomas vertu dievų. Jis kelia nuotaiką, apvalo nuo neigiamos energijos, sunkių ir slegiančių minčių. Padeda atsipalaiduoti, sklaido įtampą, suteikia ramybę. Šildo ir gaivina.

Levandos buvo naudojamos kaip kūną apvalanti ir nervų sistemą stiprinanti priemonė. Levanda puiki priemonė nuo infekcijų, kurios apvalo ir ramina, slopina pyktį, gerina miegą. Reguliuoja centrinę nervų sistemą. Manoma, kad levanda valo blužnį (kur kaupiasi liūdesys ir pyktis) ir kepenis. Ajurvedoje naudojama kaip atpalaiduojanti priemonė, palengvinanti nuovargį.

Laurų lapų eterinis aliejus išvertus iš lotynų kalbos: laurus -“ garbinti”, nobis – “šlovingas”. Graikams lauramedis įkūnija triumfą, todėl lauro vainikais karūnuodavo nugalėtojus. Laurą graikai aukojo Apolonui – šviesos, poezijos ir pranašavimo dievui.

Juodųjų pipirų eterinis aliejus nuo seno naudojamas organizmui stiprinti. Veikia kaip stiprus stimuliatorius, stiprina nervus, suteikia jėgų, suminkština širdį.

Šių rankų darbo smilkalų pagrindiniai sudėties ingredientai yra priskiriami jang energijos balansavimui, kurie veikia stimuliuojančiai ir tonizuojančiai.

 

Šiuo metu smilkalus kuriu tuomet, kai gauname užsakymą. Nenaudoju jokių elektros prietaisų žolelėms smulkinti, jas bei dervas ir medieną smulkinu rankine grūstuve. Tai lėtas procesas, tačiau visa energija, sukuriama šiame ramiame procese, taip pat atpalaiduoja. Ramybė ir tyla reikalinga sukurti geriausios kokybės smilkalus. Ne taip svarbu, kokios sudėtinės dalys yra panaudojamos smilkalams kurti, kiek tai, kaip jie yra kuriami. Galima sakyti, slaptasis ingredientas ir yra ramybė. Viskas yra kuriama gamtoje, miško apsuptyje, kiekvienas smilkalo kūgelis yra suformuojamas rankomis, kiekvienas iš jų yra skirtingas, unikalus.

 

Sudėtis: pušų spygliai, kedras, levandos, mira ir frankincensas, laurų lapų ir juodųjų pipirų eteriniai aliejai, makko milteliai.

Vienoje pakuotėje – 12 vnt. smilkalų.

Papildoma informacija

Svoris 0.00000001 kg