Naujausios prekės

Įveskite paieškos žodį

Parduotuvė

Pradžia / Rankų darbo smilkalai “Karališkasis Gintaras”
Pradžia / Rankų darbo smilkalai “Karališkasis Gintaras”

Rankų darbo smilkalai “Karališkasis Gintaras”

5.75

Natūralūs rankų darbo smilkalai.

Aprašymas

“Karališkas Gintaras” – rankų darbo smilkalai , kurių paskirtis žingsnis po žingsnio vesti žmogų į lengvumą, atsipalaidavimą, Tikrumą ir natūralumą. Apvalyti, taurinti ir skaidrinti žmogų ir jo aplinką. Padėti nuraminti emocijas ir protą.

Mūsų rankų darbo smilkalai kuriami gamtos apsupty esančiose “Kūrėjo kampelio” dirbtuvėlėse, tekant saulei, maldos metu. Ypatingą dėmesį skiriame ne tik smilkalų ingredientams, bet ir pačiai kūrybai, kurios tikslas yra harmonija.

Nuo senų laikų gintaras laikomas moteriškos laimės ir taikos bei visokeriopos sveikatos, šeimos simboliu.

Gintaras taip pat buvo smilkomas norint dezinfekuoti ir gryninti orą, nes buvo manoma jog taip apsisaugoma nuo oru plintančių ligų ir pavojingų infekcijų. Teigiama, jog gintaro smilkalai turi teigiamą poveikį kvėpavimo takams.

 

Šiuo metu smilkalus kuriu tuomet, kai gauname užsakymą. Nenaudoju jokių elektros prietaisų žolelėms smulkinti, jas bei dervas ir medieną smulkinu rankine grūstuve. Tai lėtas procesas, tačiau visa energija, sukuriama šiame ramiame procese, taip pat atpalaiduoja. Ramybė ir tyla reikalinga sukurti geriausios kokybės smilkalus. Ne taip svarbu, kokios sudėtinės dalys yra panaudojamos smilkalams kurti, kiek tai, kaip jie yra kuriami. Galima sakyti, slaptasis ingredientas ir yra ramybė. Viskas yra kuriama gamtoje, miško apsuptyje, kiekvienas smilkalo kūgelis yra suformuojamas rankomis, kiekvienas iš jų yra skirtingas, unikalus.

 

Sudėtis: gintaras, benzoino derva, frankincenso derva, miros derva, Palo Santo medis, makko milteliai.

 

Vienoje pakuotėje – 12 vnt. smilkalų.

Papildoma informacija

Svoris 0.00000001 kg