Naujausios prekės

Įveskite paieškos žodį

Parduotuvė

Pradžia / Rankų darbo smilkalai “Kyphi”
Pradžia / Rankų darbo smilkalai “Kyphi”
Natūralūs rankų darbo smilkalai. Handmade natural incense.Natūralūs rankų darbo smilkalai. Handmade natural incense.Natūralūs rankų darbo smilkalai. Handmade natural incense.
Natūralūs rankų darbo smilkalai. Handmade natural incense.
Natūralūs rankų darbo smilkalai. Handmade natural incense.
Natūralūs rankų darbo smilkalai. Handmade natural incense.

Rankų darbo smilkalai “Kyphi”

17.00

Atrinktos šventosios dervos, mediena, žolelės, prieskoniai.

Aprašymas

Senovės Egipte gyvavo ritualas skirtas saulės dievui Ra. Jis buvo atliekamas triskart per dieną: per saulėtekį buvo smilkomi sakai (frankincensas), saulei pasiekus zenitą – mira, o jai leidžiantis smilkomas 16 ingredientų mišinys – vadinamas kyphi. Šie smilkalai buvo naudojami ne tik dievams garbinti, bet ir miegui gerinti, nerimui pašalinti, apvalyti, kvėpinti aplinkos orą ir kaip vaistas nuo daugelio negalavimų.

Saulės dievas Ra simbolizuoja dvasinę šviesą, gyvybę, šilumą ir augimą. Jis egiptiečių mitologijoje buvo laikomas visatos kūrėju ir gyvybės davėju.

Kyphi smilkalai pradedami ruošti mėnuliui stojant į jaunaties fazę. Namų gamybos vyne mirkomos razinos/ datulės. Atrinktos šventosios dervos, mediena, žolelės, prieskoniai – susmulkinamos ir sumaišomos. Mėnuliui stojus į pilnaties fazę – auštant , maldų metu prasideda
kyphio kūrimas: vyno ir medaus mišinyje lengvai kaitinant apsijungia visi paruošti ingredientai. Procesas tęsiasi iki tol, kol iš gautos ir pravėsusios masės būtų galima pradėti kūrti mažus kyphio diskelius.

Mes patariame kyphi dėti jau ant šiek tiek pravėsusios anglies (praėjus ~30min. nuo angliuko uždegimo). Ant angliuko padėti folijos nedidelį lakštą/gabalėlį ir ant jos uždėti kyphio diskelį.

 

Vienoj pakuotėje – 10 vnt. (apie 18 g) Kyphi diskelių.

Papildoma informacija

Svoris 0.00000001 kg