Naujausios prekės

Įveskite paieškos žodį

Parduotuvė

Pradžia / Rankų darbo smilkalai “Linkėjimai nuo bičių”
Pradžia / Rankų darbo smilkalai “Linkėjimai nuo bičių”
Natūralūs rankų darbo smilkalai. Handmade natural incense.Natūralūs rankų darbo smilkalai. Handmade natural incense.
Natūralūs rankų darbo smilkalai. Handmade natural incense.
Natūralūs rankų darbo smilkalai. Handmade natural incense.

Rankų darbo smilkalai “Linkėjimai nuo bičių”

5.75

Sudėtis: bičių pikis, gintaras, kedras, mira, frankincensas, palo santo, makko milteliai.

Aprašymas

Šiuose smilkaluose esantis bičių pikis – tai natūrali gamtos ir bičių dovana, kuri valo visą aplinką, padeda esant peršalimo ligoms, skleidžia šiltą, sodrų, medumi dvelkiantį aromatą.

Bitės buvo laikomos šventomis, dievų darbininkėmis. Nepaprastai gerbdami bites, žmonės vengdavo jų akivaizdoje bartis, keiktis, ginčytis bei nepadoriai elgtis. Vyrai prie bičių nusiimdavo kepures. Taigi bitėms buvo teikiama tokia pat pagarba, kaip ir jų deivei Austėjai.

Austėjos šventė buvo švenčiama rugpjūčio viduryje. Tuo metu buvo garbinami žolynai iš kurių bitės neša medų, kopiamas bičių medus ir aukojamas deivei Austėjai. Šventės, krikščionių priskirtos Dievo motinai Marijai, metu, rugpjūčio 15 d., taip pat buvo šventinami žolynai, turėję nepaprastą gydomąją ir apsaugojančią nuo blogų dvasių galią. (Iš P.Dundulienės knygos “Pagonybė Lietuvoje”, 1989 m.)

Taip pat vienas iš itin svarbių šių smilkalų ingredientų yra Lietuvos auksu vadinamas gintaras. Jis buvo smilkomas nuo pagonybės laikų. Mūsų protėviai gintarą smilkydavo ir religinėms apeigoms, ir organizmo gydymui. Manoma, kad smilkomas gintaras dezinfekuoja, mažina nuovargį, balansuoja nervų sistemą, padeda susikaupti.

Kedras šiuose smilkaluose teikia ramybės, padeda nuvyti slogias mintis, praskaidrinti nuotaiką. Iš semitų kalbos kedras reiškia “dvasinę galią”. Tai kantrybės ir išvermės simbolis. Šis medis simbolizuoja tvirtą tikėjimą ir nuo seno naudotas šventyklose.

 

Šiuo metu smilkalus kuriu tuomet, kai gauname užsakymą. Nenaudoju jokių elektros prietaisų žolelėms smulkinti, jas bei dervas ir medieną smulkinu rankine grūstuve. Tai lėtas procesas, tačiau visa energija, sukuriama šiame ramiame procese, taip pat atpalaiduoja. Ramybė ir tyla reikalinga sukurti geriausios kokybės smilkalus. Ne taip svarbu, kokios sudėtinės dalys yra panaudojamos smilkalams kurti, kiek tai, kaip jie yra kuriami. Galima sakyti, slaptasis ingredientas ir yra ramybė. Viskas yra kuriama gamtoje, miško apsuptyje, kiekvienas smilkalo kūgelis yra suformuojamas rankomis, kiekvienas iš jų yra skirtingas, unikalus.

 

Sudėtis: bičių pikis, gintaras, kedras, mira, frankincensas, palo santo, makko milteliai.

 

Vienoje pakuotėje – 12 vnt. smilkalų.

Papildoma informacija

Svoris 0.00000001 kg