Naujausios prekės

Įveskite paieškos žodį

Parduotuvė

Pradžia / Rankų darbo smilkalai “Nakties ramuma”
Pradžia / Rankų darbo smilkalai “Nakties ramuma”

Rankų darbo smilkalai “Nakties ramuma”

6.25

Sudėtis: santalmedis, levandos, gintaras, bergamotės eterinis aliejus ir mako milteliai.

Aprašymas

Santalmedis nuo seno buvo smilkomas šventyklose ir karalių rūmuose. Santalmedžio aromatas padeda nuraminti protą ir atsipalaiduoti, įveikti nerimą, baimes, suteikia jaukumo ir saugumo jausmą, veikia kaip afrodiziakas. Padeda subalansuoti nervų sistemą. Minima, kad santalmedis gali padėti atsikratyti baimių ir atsiduoti dieviškajai valiai.

Levandos skleidžia gaivinantį ir raminantį, emocijas balansuojantį aromatą. Jos padeda stiprinti nervų sistemą, nuraminti susierzinimą, pyktį, irzulį. Švelnina nuovargį ir įtampą, padeda atsipalaiduoti, gerina miego kokybę.

Bergamotės eterinis aliejus padeda nuvyti slogias ir depresingas mintis, padeda vaduotis iš nervinės įtampos, įveikti nemigą, per didelį susijaudinimą. Bergamotė kelia nuotaiką, atpalaiduoja ir tonizuoja.

Gintaras padeda apvalyti aplinką, veikia raminančiai ir balansuojančiai.

Šiuos smilkalus smilkyti patartina vakare, kai organizmas rimsta ir ruošiasi miegui ( 19 – 21 val.) .

 

Šiuo metu smilkalus kuriu tuomet, kai gauname užsakymą. Nenaudoju jokių elektros prietaisų žolelėms smulkinti, jas bei dervas ir medieną smulkinu rankine grūstuve. Tai lėtas procesas, tačiau visa energija, sukuriama šiame ramiame procese, taip pat atpalaiduoja. Ramybė ir tyla reikalinga sukurti geriausios kokybės smilkalus. Ne taip svarbu, kokios sudėtinės dalys yra panaudojamos smilkalams kurti, kiek tai, kaip jie yra kuriami. Galima sakyti, slaptasis ingredientas ir yra ramybė. Viskas yra kuriama gamtoje, miško apsuptyje, kiekvienas smilkalo kūgelis yra suformuojamas rankomis, kiekvienas iš jų yra skirtingas, unikalus.

 

Sudėtis: santalmedis, levandos, gintaras, bergamotės eterinis aliejus ir mako milteliai.

 

Vienoje pakuotėje – 12 vnt. smilkalų.

 

Literatūra:

Kukenienė, K. (2020). Aromaterapijos kerai. Vilnius: UAB “ BALTO print”.

Papildoma informacija

Svoris 0.00000001 kg