Naujausios prekės

Įveskite paieškos žodį

Parduotuvė

Pradžia / Rankų darbo smilkalai “Širdies harmonija”
Pradžia / Rankų darbo smilkalai “Širdies harmonija”

Rankų darbo smilkalai “Širdies harmonija”

5.75

Sudėtis: rožės, mira ir frankincensas, bičių pikis, kadagio uogos, makko milteliai.

Aprašymas

Rožė jau nuo seniausiųjų laikų buvo siejama su graikų meilės ir grožio deive Afrodite, o senovės Romoje – deive Venera. Dievybių garbinimui rožės buvo smilkomos kartu su šventosiomis dervomis frankincensu bei mira. Rožė tiek Rytuose, tiek Vakaruose siejama su širdimi ir meile, todėl aromaterapijos specialistai rekomenduoja rožių smilkalus emocijų nuraminimui bei širdies čakros subalansavimui.

Rožių smilkalai turi saldų ir tikrą aromatą, kuris skatina meilės jausmą, atjautą, harmoniją, atsidavimą bei ištikimybę. Jis padeda užmigti bei skatina taikos jausmą širdyje.

 

Šiuo metu smilkalus kuriu tuomet, kai gauname užsakymą. Nenaudoju jokių elektros prietaisų žolelėms smulkinti, jas bei dervas ir medieną smulkinu rankine grūstuve. Tai lėtas procesas, tačiau visa energija, sukuriama šiame ramiame procese, taip pat atpalaiduoja. Ramybė ir tyla reikalinga sukurti geriausios kokybės smilkalus. Ne taip svarbu, kokios sudėtinės dalys yra panaudojamos smilkalams kurti, kiek tai, kaip jie yra kuriami. Galima sakyti, slaptasis ingredientas ir yra ramybė. Viskas yra kuriama gamtoje, miško apsuptyje, kiekvienas smilkalo kūgelis yra suformuojamas rankomis, kiekvienas iš jų yra skirtingas, unikalus.

 

Sudėtis: rožės, mira ir frankincensas, bičių pikis, kadagio uogos, makko milteliai.

Vienoje pakuotėje – 12 vnt. smilkalų.

Papildoma informacija

Svoris 0.00000001 kg