Naujausios prekės

Įveskite paieškos žodį

Parduotuvė

Pradžia / Rankų darbo smilkalai “Spindėjimas”
Pradžia / Rankų darbo smilkalai “Spindėjimas”
Natūralūs rankų darbo smilkalai. Handmade natural incense.
Natūralūs rankų darbo smilkalai. Handmade natural incense.

Rankų darbo smilkalai “Spindėjimas”

5.75

Sudėtis: kedras, mira ir frankincensas, palo santo, gintaras, makko milteliai.

Aprašymas

Iš semitų kalbos kedras reiškia “dvasinę galią”, tai kantrybės ir ištvermės simbolis. Kedro medis simbolizuoja tvirtą tikėjimą ir nuo seno naudotas šventyklose. Kedras padeda nurimti, praskaidrinti nuotaiką, nuvyti slogias mintis. Naudojamas per meditacijas, padeda susitelkti.

Mira žvalina, padeda vaduotis iš apatijos, šalina nuovargį, ramina pernelyg susijaudinus. Pagal kinų medicina miramedis turi jang savybių ir veikia stimuliuojančiai, bei tonizuojančiai. Manoma, kad mira padeda išsaugoti dievišką palaimą. Mira suteikia pasitikėjimo savimi ir skaidrina protą.

Frankincensas padeda subalansuoti organizmą, nuveja nemigą, turi šildomųjų ir gaivinamųjų jang savybių. Padeda nurimti, susidėlioti mintis, pakelia nuotaiką.

Palo Santo medienos aromatas padeda apvalyti aplinką nuo negatyvios energijos, skaidrina mintis ir kelia nuotaiką.

Manoma, kad smilkomas gintaras dezinfekuoja ir valo namų aplinką, mažina nuovargį, balansuoja nervų sistemą, padeda susikaupti.

 

Šiuo metu smilkalus kuriu tuomet, kai gauname užsakymą. Nenaudoju jokių elektros prietaisų žolelėms smulkinti, jas bei dervas ir medieną smulkinu rankine grūstuve. Tai lėtas procesas, tačiau visa energija, sukuriama šiame ramiame procese, taip pat atpalaiduoja. Ramybė ir tyla reikalinga sukurti geriausios kokybės smilkalus. Ne taip svarbu, kokios sudėtinės dalys yra panaudojamos smilkalams kurti, kiek tai, kaip jie yra kuriami. Galima sakyti, slaptasis ingredientas ir yra ramybė. Viskas yra kuriama gamtoje, miško apsuptyje, kiekvienas smilkalo kūgelis yra suformuojamas rankomis, kiekvienas iš jų yra skirtingas, unikalus.

 

Sudėtis: kedras, mira ir frankincensas, palo santo, gintaras, makko milteliai.

Vienoje pakuotėje – 12 vnt. smilkalų.

Papildoma informacija

Svoris 0.00000001 kg