Naujausios prekės

Įveskite paieškos žodį

Parduotuvė

Pradžia / Rankų darbo stalo žaidimas “Žvaigždutės ir mėnuliukai”
Pradžia / Rankų darbo stalo žaidimas “Žvaigždutės ir mėnuliukai”

Rankų darbo stalo žaidimas “Žvaigždutės ir mėnuliukai”

58.00

Aprašymas

Rankų darbo stalo žaidimas “Žvaigždutės ir mėnuliukai” pagamintas iš natūralaus medžio. Šis žaidimas labai panašus į daugelio vaikų bei suaugusių pamėgtą žaidimą “kryžiukai ir nuliukai”, tačiau Jūsų rankose atsidurs mažos žvaigždutės ir mėnuliukai.

„Žvaigždutės ir mėnuliukai“ – tai dviem žaidėjams skirtas žaidimas, kuriam reikės lentelės su devyniais langeliais ir figūrėlių (mėnuliukų ir žvaigždučių). Ant medinės lentelės jau matysite nubrėžtus reikalingus devynis langelius. Vienas žaidėjas ant lentelės langelių deda žvaigždutes, antrasis – mėnuliukus. Žaidėjai eina paeiliui. Laimi tas, kuris pirmas užpildo pilną eilutę, stulpelį ar įstrižainę savo figūrėlėmis.

Stalo žaidimai yra puikus laisvalaikio praleidimo būdas, kuris padeda atsipalaiduoti, patirti daug teigiamų emocijų, juoko, džiaugsmo. Bendravimas su draugais ar šeimos nariais žaidžiant žaidimus suartina, stiprina tarpusavio ryšį, o taip pat moko siekti tikslo ir ugdo kantrybę. Stalo žaidimai lavina atmintį ir yra puiki priemonė atitrūkti nuo visų kasdieninių rūpesčių.

Lentelės išmatavimai – 17 cm x 17 cm. Žaidimas supakuojamas į lininį maišelį. Šis stalo žaidimas kuriamas gavus Jūsų užsakymą, jo kūrimo trukmė 1 – 3 d.