Naujausios prekės

Įveskite paieškos žodį

Parduotuvė

Pradžia / “Rožinė širdis” amuletas/ pakabukas
Pradžia / “Rožinė širdis” amuletas/ pakabukas

“Rožinė širdis” amuletas/ pakabukas

10.00

Kategorija:

Aprašymas

“Rožinė širdis” amuletas/ pakabukas sukurtas iš kadagio medžio ir natūralaus rožinio kvarco.

Kadagys nuo senų laikų laikomas vienas iš stipriausių medžių, kuris turi nepaprastą jėgą – apvalyti žmogų nuo viso to, kas jo viduje atgyveno, užsistovėjo, užsiteršė. Šis amuletas skirtas mūsų širdims. Tad jis gali padėti ne tik apvalyti mūsų širdžis nuo pykčio, nuoskaudų ir liūdesio, bet ir gydyti, bei stiprinti jas. Kadagys stiprina pasitikėjimą savimi, o rožinis kvarcas skatina meilė sau, savo Sielai. Šis amuletas  padeda įsižeminti, priimti save ir kitus tokius, kokie jie yra. Skatina nuoširdumą ir proto ramybę. Kadagys stiprina ryšį su Motina Žeme, saugo nuo ligų ir sutvirtina žmogaus energetinį lauką, teikia jėgų, skatina dvasinį augimą. Kadagys padeda balansuoti žmoguje žemės ir ugnies stichijas, tad išjudina tuos, kurie pernelyg sustingę savo gyvenime ir nuramina tuos, kurie pernelyg “karšto” būdo. Jis moko pasiaukojimo ir atsidavimo kitiems. Rožinis kvarcas – tai balzamas širdies čakrai, kuris gydo širdies žaizdas ir pažeistus jausmus. Moko atleisti, džiaugtis ir mylėti. 

 

“Kūrėjo kampelio” amuletai/ pakabukai iš medžio kuriami atsižvelgiant į medžio dvasines savybes, kurias sujungiame su mineralų tema. Šie amuletai kuriami rankomis iš miškuose natūraliai nukritusių medžių ir jų šakų, kuriuos gamta pati padovanoja ir atiduoda žmogui. Mūsų rankų darbo mediniai amuletai su mineralais – tai galimybė dalelę gamtos visada nešiotis šalia savęs. Mūsų amuletuose naudojami tik natūralūs mineralai, kurie nėra niekaip apdirbti ar kaitinti.

Amuletas/pakabukas turi odine virvutę. Amuleto dydis apie 3 cm. Storis apie 1 cm.

Nuotraukoje pateiktas amuleto dizainas, tad gauta prekė gali nežymiai skirtis nuo nuotraukoje pateiktos prekės. Gali kisti akmenukų formos.

 

Literatūra:

Ilgevičienė, A. (2019). Raktas į akmenų karalystę. Leidykla: Tiamata

Treigienė, D. (2016). Lietuviškų augalų galios, 22 didžiai stebuklingų. Spaustuvė: “Petro ofsetas”