Naujausios prekės

Įveskite paieškos žodį

Pristatymo sąlygos

Pradžia / Pristatymo sąlygos

Prekes įsigytas el. parduotuvėje siunčiame:

• Registruotu paštu (pristatymas Lietuvoje per 2-4 darbo dienas). Pristatymo kaina – 2.20 Eur.

• LP Express paštomatais (pristatymas Lietuvoje per 2-3 darbo dienas). Pristatymo kaina – 2.99 Eur.

• Kurjerių tarnyba (pristatymas Lietuvoje per 1-2 darbo dienas). Pristatymo kaina – 3.99 Eur (į Kuršių Neriją – papildomai 29.00 Eur prie nurodytos siuntimo kainos).

Pristatymo kaina yra sumuojama su prekių kaina ir galutinę sumą matote jau suformuotame užsakyme. Prekes siunčiame saugiai supakuotose pakuotėse.

Visas prekes pristatome ir už Lietuvos ribų.  Kitų prekių siuntimo kaina priklauso nuo šalies, į kurią siunčiama, bei prekių svorio. Kilus klausimams dėl prekių pristatymo į kitas pasaulio šalis, prašome kreiptis el. paštu info@kurejokampelis.lt.

Prašome visais atvejais nedelsiant informuoti, jeigu siunta pateikiama sulamdytoje arba kitu būdu pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje pateikiamos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija. Pristatymo metu pastebėję pakuotės pažeidimus, prašome kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Prašome tai padaryti dalyvaujant kurjeriui. Tik šiuo atveju mes galėsime Jums atlyginti žalą dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais.

Tuo atveju, jei perkamos prekės tuo metu neturėsime savo studijoje, apie tai Jus informuosime el. paštu.